Ataköy karel santral servisi
Ataköy karel santral servisi

Ataköy Karel Santral Servisi

Ataköy Karel Santral Servisi bölgede ki bütün kısımlara anında hızlı servis gönderebilmektedir. Yaşadığınız herhangi bir sorunda çağrı merkezimizi arayarak en hızlı mobil ekibin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ataköy Karel Santral Servisi geçmişten süregelen tecrübesiyle yaşadığınız bütün problemlere çözüm üretebilmektedir. Servisimiz son derece teknolojik cihazlar ve gerekli olan bütün ekipmanlarla santral sorunlarınıza müdahale etmektedir. Çağrı merkezimizden servis talebiniz akabinde ekibimiz işyerinizde yaşadınız problemi giderecektir.

Muhtemel Arızalar

Eğer anakartınızdan yanık kokusu geliyorsa derhal fişini çekiniz ve Ataköy Karel Santral Servisini arayarak ekibin gelmesini bekleyin ve asla cihazınızı fişe takmayın. Cihazınızı fişe takarsanız geri dönüşü olmayan sorunlar yaşayabilirsiniz.

İstanbul’un Ataköy Bölgesi için vermiş olduğumuz santral servisi hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin santral ve haberleşme alanında en büyük destekçisi olmaktayız. Haberleşme ve telefon sistemleri için vermiş olduğumuz en iyi kalitedeki hizmeti üstün servis anlayışı ile birleştirmekteyiz. Ataköy Karel Santral Servisi Ataköy’ün neresinde olursanız olun sizlere haftanın 7 günü santral bakımı, montajı, sökümü ve onarımı konularında yardımcı olmaktadır.

Ataköy Karel Santral Servisi, santralinizin montajı sırasında sizin de onayınızı alarak iletişiminiz açısından en uygun yere cihazın montajını gerçekleştirmektedir. Bu size daha kullanışlı bir alan yaratır ve iç alanda diğer telefonlar ile konuşmanızı olumsuz etkileme ihtimalinin önüne geçilmiş olur.Firmamız santral arızalarınıza çok hızlı çözüm üretmek için Ataköy bölgesinde size en yakın olacak bölgeye konumlamıştır. Siz müşterilerimize hızlı hizmet verebilmek adına 2 saat içerisinde hizmet verebilecek şekilde teknik servis ekipleri oluşturduk .

Ekibimiz yedek ekipmanları olsun, verdiği hizmet kalitesi olsun 10 senelik tecrübesiyle hiçbir müşterisini mağdur bırakmamıştır. Yaptığı işin her zaman arkasında olan servis personelimiz her servisten sonra mutlaka sizlere garanti vermektedir. Garanti verilen her işlemde eğer bir sorun olursa 6 ay içerisinde hiçbir ücret alınmaz. Yapılan işlemlerin ardından faturanız kesilir, fatura kesimi işlemlerinizin garantili olduğunu ispatlayabilmek adına önemlidir. Lütfen faturanızı saklayınız ileride bir sorun yaşadığınızda firma yetkilisi sizden evrağı görmek isteyecektir.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 8 Ortalama: 5]