avcılar karel santral servisi
avcılar karel santral servisi

Avcılar Karel Santral Servisi

Avcılar Karel Santral Servisi firma çalışanları teker teker hepsi uzman sertifika programına dahil edilip, son derece teknik ve uzmanlaştırma eğitimleri almışlardır. Telefon santrali bakım, onarım, arıza giderme işlemlerinin 10 senelik tecrübesiyle siz müşterilerine hafta içi her gün sağlamaktadır. Firmamız her zaman sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çaba sarf etmektedir.

Avcılar Karel Santral Servisi her bölgesi olduğu gibi ayrıca Avcılar ilçesinde de en çok tercih edilen telefon santrali firmasıdır. Avcılar Karel servisi en eski ve en tecrübeli firma olarak bizleri aradığınız takdirde 2 saat içerisinde Karel teknik servisini sizlere yönlendirecek ve sorununuzun çözümünü gerçekleştirecektir.

Avcılar Karel Santral Servisi siz müşterilemize bir telefon kadar uzaklıkta, çağrı merkezimiz ulaşın ve eğer basit bir sorun ile karşı karşıya iseniz uzaktan destekten yararlanın. Probleminiz çözülemiyorsa kayıt açtırınız. Teknik servisimiz sizi ziyaret ederek probleminizi çözecektir.

Orijinal yedek parça kullanmanın bizlere sunmuş olduğu avantaj ile servis hizmetlerimize  1 yıl ek garanti veriyoruz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunmaktır. Avcılar karel servisi  müşteri temsilcisi sizden genel olarak yaşadığınız sorunla alakalı bilgiler alacaktır.Eğer sorun uzaktan destek hizmetiyle çözülemez ise size en yakın olan hızlı ekibimizi size gerekli olan parçalar ile yönlendirecek ve arızanızı gidereceğiz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

2000 yılından bu yana hizmet vermekte olan servisimiz kaliteden asla ödün vermemektedir. Müşteri odaklı çalışma sistemi sayesinde her geçen gün daha fazla tercih edilen Avcılar Karel Santral Servisi İstanbul’da birçok semtte hizmet vermektedir. 7/ 24 müşterisinin istekleri ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firmamız sahip olduğu geniş hizmet ağı ile kısa zaman içinde tüm bakım ve onarım işlemlerini uygular ve sizleri asla mağdur etmez, sorunlarınızı çok kısa zaman içinde çözer. Bütçenizi sarsmadan her zaman uygun fiyatlardan yararlanmanıza yardımcı olmaktayız. Santralinizin daha iyi bir şekilde çalışmasını istiyorsanız yılda birçok kez bakım yaptırmalısınız. Böylece santralinizin daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar ve olası maddi kayıpların önüne geçersiniz.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 13 Ortalama: 4.7]