Beykoz karel santral servisi
Beykoz karel santral servisi

Beykoz Karel Santral Servisi

Beykoz Karel Santral Servisi Beykoz semtine bağlı bulunan tüm mahallelere santral servis hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler den bazıları santral tamiri santral bakımı, santral montajlama ve de’montajlama hizmeti vermekteyiz. Santraller sıcak havalarda çok ısınacağından arıza verme ihtimalleri artar ve ısınır. Isınmadan dolayı kartlar yanıklar oluşabilir, bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka santral kartının bakımının yapılması gerekir. Eğer anakartınız arıza yaptı ise anakart fiyatına veya tamir ücretine buradan bakabilirsiniz.

Beykoz  Karel servisi

Bahsedildiği gibi eğer bu bahsedilen bakımlar yapılmaz ise geriye dönüşü olmayan arızalar meydana gelebilir. Ayrıca telefon iletişiminizin kesilmesi demek birçok müşteri ve maddi kayıp demektir.  Santraliniz bir anda çalışmamaya başladı ise mutlaka kontrollerini yapın parçalarını ve elektriğe takılı olduğundan mutlaka emin olun. Bütün kontrolleri yaptınız ve hala santraliniz çalışmıyor ve tepki vermiyorsa uzman teknik servis Beykoz Karel santral servisi çağrı merkezini arayarak servis kaydı ile Profesyonel ekibimiz sizi işyerinizde ziyaret edecektir.

Tecrübe deneyimlerimiz ile İstanbul’un her yerinde haberleşme sorun ve ihtiyaçlarınza en kısa sürede yardımcı oluyoruz:

• Servis
• Bakım
• Onarım
• Montaj – De’montaj
• Yedek Parça

gibi hizmetlerde siz müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Beykoz Karel Santral Servisi Bakım

Santrallerinizin bütün bakımlarını özel teknik ekipman ve personeller ile yapıyoruz. Bütün güvenlik aşamalarını kaydederek santralinizin arıza vermeden en iyi şekilde çalışmasını sağlayacak bakımları tamamlıyoruz. Santral üzerinde problem yaşatan parçaları birebir orjinalleriyle değiştiriyoruz.

Tamir – Onarım

Beykoz Karel Santra Servisi olarak her elektronik cihaz gibi arıza satnrallerinizin yerinde bakım ve onarımlarını yapıyoruz. Tecrübeli personellerimiz ile sorunlarınızı işyerinizde çözüyoruz. Olası büyük sorunların önüne geçmiş oluyoruz.

Montaj – Santral De’montaj

Yanlış yapılan montaj sık arızalara ve iletişim  kopukluğuna neden olur. Buna bağlı olarakta yeni bir santral alma ihtiyacınız olabilir buda sizin için maddi bir kayıp anlamına gelebilmektedir. Bu nedenle doğru montaj yapılması çok önemlidir. Anadolu yakasının en tecrübeli firması olarak bu aşamada sizlere montajda kaliteyi sonuna kadar sunuyoruz. Ayrıca başka bir adrese götüreceğiniz, arıza vermiş veya kullanmadığınız ürünlerinde de’montajını yaptırabilirsiniz

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 3 Ortalama: 5]