Bostancı Karel Santral Servisi

Kurulduğu yıldan bu yana kaliteli hizmetinden ödün vermeden çalışmaya devam eden Bostancı Karel santral servisi, pek çok başarılı projede yer almıştır. Bostancı bölgesinde garantili şekilde satılmayan ya da garantisi son bulan ürünler için kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Yedek parça konusunda geniş stoğumuz ile santral servisi ihtiyaçlarınız en kısa sürede tamamlanmaktadır. Ekonomik fiyatlar ile kaliteden ödün vermeden sunduğumuz servis hizmetimizde sizlerin mağduriyetleri en kapsamlı şekilde çözülmektedir.

bostancı karel yetkili servis numarası

Bostancı Karel Santral Tamir ve Onarım

Karel santral tamirinde bir marka haline gelen firmamız uzun yıllardan bu yan hizmet vermektedir. Alanında bir marka haline gelen servisimiz, durumun uygunluğuna göre hareket etmektedir. Arızalar konusunda ilk etapta arıza bildirimi alan ekibimiz bu konuda gerekli bilgileri sizden alarak yola çıkmaktadır. Arızalı ürünler konusunda yerinde müdahale yapılarak sorunlar çözüme kavuşturulur. Servis durumuna göre ürünler sizden teslim alınarak da çözüme kavuşturulabilir. Böyle durumlarda gerekli bilgiler ayrıntılı şekilde tarafınıza sunulmaktadır. Teslim alınan ürünlerin arıza ve yedek parça durumuna göre toplam 3 iş gününde tamir işlemi tamamlanır.

Bostancı Karel Santral Kurulumu

Santral kurulumu büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirilmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Kurulum ve montaj sırasında Bostancı Karel santral servisi olarak son derece titiz şekilde hareket ediyoruz. Montaj ve kurulum sırasında önemli konuların ihmal edilmesi ya da göz ardı edilmesi daha sonra büyük problemlere yol açacaktır. Bu bakımdan kurulum ya da montajın ekibimiz gibi deneyimli uzmanlar tarafından yapılması gerekir. Ekibimiz uzun yıllardan bu yana santral servis hizmetine devam etmektedir.

Karel telefon santral montajı ve kurulumu öncesinde öncelikle bir keşif ve yer tespiti yapılmalıdır. Santralin kurulacağı yerin direkt olarak güneş ışığını almaması gerekir. Ayrıca bu bölge nem ve rutubet konusunda da sağlıklı ortamda bulunmalıdır. Sistem odası ve daha pek çok teknik ayrıntı konusunda Bostancı Karel servisi gerekli hizmeti vermektedir. Santrala güç sağlayacak elektrik bağlantıları ekibimiz tarafından büyük bir hassasiyet ile yapılır. Bu durumların tüm ayrıntıları teknik ekibimiz tarafından değerlendirilir. Böylece kısa sürede etkili ve kullanışlı çözümler ile ekibimiz sizleri memnun edecektir.