Dudullu Karel Santral Servisi

Dudullu bölgesi yapı ve yerleşim itibariyle genel olarak iş merkezleri ve sanayi sitelerine sahiplik yapar. Dudullu Karel santral servisi, 1999 yılından itibaren Ataşehir ve Dudullu bölgesindeki firmalara ve yerleşimlere telefon santralı ve iletişim ekipmanları konusunda destek vermektedir. Sanayi bölgesinde altyapı ve telefon tesisatları çok eski olduğundandan dolayı, santral ve iletişim konusunda sıklıkla sorun yaşanmaktadır. Bu sorunların çözümü için firmamız son derece hızlı bir şekilde hizmet vererek sorunları çözüme ulaştırmaktadır. Telefon çağımızın en önemli iletişim aracı olduğundan dolayı, kesintisiz iletişim son derece önemlidir.

dudullu karel yetkili servis

Dudullu Altyapı ve Telefon Hattı sorunları

Dudullu yerleşim yeri olarak İstanbul'un en eski yerleşimlerinden biridir. Eski yerleşim yerleri avantaj sağladığı kadar bölgedeki firmalara dezavantajlarda sağlamaktadır. Telefon altyapılarını insan vücudundaki sinir ve damarlara benzetebilirsiniz. Zaman geçtikçe eskimeye uğrar, deforme olur ve bakımları yapılmazsa birçok sorunu beraberinde getirebilir. Öncelikle santral konusuna değinmeden önce telefon hattınız altyapı arızalarından dolayı kesilmelere uğrayabilir, bu tarz sorunlarda bölgedeki telekom firmasıyla görüşüp bu konuda yardım almanız gerekebilir. Bu sorunların çözümü şu şekilde gerçekleşir.

Telekom hattınız için arıza bildirimi yaptığınızda ekipler altyapı kontrollerini sağlar ve belirli bir süre içerisinde bu tesisatların yenilemesini yapar ve telefon tesisatınız eski haline getirilir.

Bina tesisatı yenileme ve santral çözümleri

Altyapı sorunları çözüldükten sonra sorunlarınız hala devam ediyorsa, bina tesisatınızı kontrol etmek çok önemlidir. Bina tesisatınız zaman içerisinde eskiyerek ve çevresel faktörlerden kırılma yaşayarak sorun yaşatabilir. Bu sorunun çözümü ise ekibimizin kullandığı özel ekipmanlar ile bina içerisinde kablonun hasar gördüğü yeri onarmaktır. Kablo onarımı yapıldıktan sonra kontrol edilmesi gereken yer daire veya ofisinizin içerisi ve elektronik parçalardır. Santrala herhangi bir sıvı teması oluşması durumunda santralınız çalışmayı durdurabilir. Bu durumda santralınızdan yanık kokusu gelebilir. Yanık kokusu duymanız durumunda acilen Dudullu karel servisini aramanızı tavsiye ederiz. Şayet sorununuz bu seviyede iken çözüme ulaştırılmazsa çok ciddi seviyede hasarlara sebep açabilmektedir.

Dudullu Karel Santral Anakart Yanığı Tamiri

Anakartınızda yanık tespit edildi ise ve yanık kokusu duydu iseniz ilk olarak yapmanız gereken şey santral cihazının fişini prizden çekmektir. Fişini çektiğinizde santrala giden akım kesilecek ve hasar duracaktır. Elektrik akımını durdurduktan sonra Dudullu Karel servisi ekibi arıza tespiti için ofisinizi ziyaret edecektir. Santral anakartınızda yanık tespit edilmesi durumunda yanıklar tamir edilemediği için anakart değişimi yapılacak ve kısa sürede santral iletişim sorununuz çözülecektir. Yaşadığınız problemleri çözmek için Dudullu Karel santral servisi ekibinden yardım edebilirsiniz.