etiler karel santral servisi
etiler karel santral servisi

Etiler Karel Santral Servisi

Servisimiz gün boyunca hizmetinizdedir, telefonlarımızdan bizlere ulaşarak servis kaydı açtırabilirsiniz. Etiler Karel Santral Servisi çağrı merkezimize ulaştığınız size en yakın olan servisi yönlendirecek ve sorununuzu çözmeye odaklı çalışacaktır. Teknik servis ekibimiz santral parçalarınızı tamire götürmeden bulunduğu yerde tamir edebilmektedir.

Eğer büyük çaplı bir sorun yaşıyorsanız uzman  ekibimiz santralinizin parçalarını son teknoloji cihazlarla sökecek ve yanında getirdikleri santral yedek kartlarını bağlayacak ve telefon iletişiminiz kesinlikle diğer firmalarla kopmayacak ve hiçbir kayıp yaşamayacaksınız. Etiler Karel Santral Servisi, teknik servisten hariç santral kurulumu da yapmaktadır firmanızın her türlü alt yapı ve santral kablo kurulumları için Etiler Karel servisini arayabilirsiniz.

Teknik servisimiz sürekli olarak kendini geliştirerek  bünyesine artı değer katmaktadır. Projeli bir şekilde çalışan Santral servisimiz santrallerinizin daha uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Böylelikle sahip olduğunuz cihaz daha tertipli çalışacaktır. Santral bakımları çok önemlidir eğer santral bakımlarınızı yaptırmazsanız sorun yaşama olasılığınız çok yüksektir.

Neler yapılmalı ?

Santralinizin özel ekipmanlar ile temizlenmesi, parçalarının kullanılabilirlik durumu ve sağlığı kontrol edilmelidir. Eğer santralinizin parçalarında herhangi bir sorun var ise mutlaka değiştirilmelidir.

Santral bakımının alanında sertifikalı ve uzman personel tarafından uygulaması gerekmektedir. Santralin genel temizliği ise elektronik parçalardan az çok anlayan kişiler tarafından yapılabilir. Eğer kendiniz temizlemek isterseniz bir fırça yardımıyla santralin üzerindeki tozları temizleyebilir ve santralin ısınmasının önüne geçebilirsiniz.Temizleme işlemi sırasında fırçaya az miktarda tiner sürerseniz daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

Etiler Karel servisi uzun zamandır süregelen tecrübesiyle Etiler bölgesinde sizlere destek vermekten mutluluk duyuyor. Etiler karel santral servisinde her türlü iletişim destekleri alabilirsiniz. Santral sorunları, tesisat sorunları, telefon hattı sorunları, internet sorunları gibi birçok problemi servisimiz yardımıyla giderebilirsiniz.

Etiler Karel Santral Servisi tamamen çözüm odaklıdır, sorunu çözmeden işi bırakmaz ve siz müşterilerimizi asla mağdur etmez. Yaşadğınız bir çok sorun için Etiler Karel santral servisi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Sorun çözebilmek adına videolarımıza göz atın.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 9 Ortalama: 5]