ikitelli Karel santral servisi
ikitelli Karel santral servisi

ikitelli Karel Santral Servisi

ikitelli karel santral servisi İkitelli organize sanayi bölgesinde son dereceli kaliteli hizmet veren ve her zaman müşterinin çıkarlarını düşünen bir firmadır. Santral kutunuzun arızalarına 2 saat gibi çok kısa bir süre içinde teknik servis gönderen şirketimiz, firma içerisinde mutlaka alanında uzmanlaşmış personeller barındırmaktadır. Her zaman müşteriye güler yüzlü ve hoşgörülü yaklaşan ikitelli karel santral servisi yaşadığınız problemi mutlaka çözüme ulaştıracaktır.Değerli müşterilerimiz santral markanız karel olmayabilir biz ikitelli Karel santral servisi olarak bütün santral markalarına hizmet vermekteyiz ve bütün yedek parçalarını bünyemizde bulundurmaktayız. Eğer farklı bir santral kullanıyorsanız yinede ikitelli karel santral servisi ‘ni aramaktan çekinmeyiniz. 2 saat süresince firmanıza teknik servis hizmeti veriyoruz.

Memnuniyet

Müşteri memnuniyetini ikitelli karel servisi yılların vermiş olduğu güven ve tecrübe sayesinde sektöründe lider olmuştur. Bünyesinde profesyonel çalışma ekibi yer almaktadır. Tüm personeller sertifika dahilinde çalışmaktadır. Müşterisinin daima yanında olan ikitelli Karel santral servisi hizmetleri planlı ve programlı çalışma sistemiyle müşterilerini bu zamana kadar memnun etmiştir. Satın aldığınız ürülerin garanti kağıtları ve fatura örneği firmamız tarafından kayıt altına alınır ve herhangi bir sorun yaşadığınızda kontrol edilir. Böylece faturanızı kaybetmiş olsanız bile garanti servisinden yararlanabilirsiniz ve arızanız orjinal yedek parçalar ile çözümlenmiş olur.

Arıza tespit işlemlerinin tamamlanmasının akabinde müşterilerimize çözüm olanakları sunulmaktadır. Teknik ekibimiz proje hazırlanarak müşterinin onayı almaktadır. Tüm bu işlemler sonrasında profesyonel bir şekilde işlemler başlamaktadır. Firma bünyesinde yer alan personeller müşteri memnuniyetine her şeyden önce önem verir. ikitelli Karel servisi, bakım, montaj, onarım alanında siz değerli müşterilerimize haberleşme alanında her türlü yardımcı olmaktadır.

Telefon şirketiniz için çok önemli bir noktadır. Santralinizin bakımlarını yaptırmazsanız, santraliniz beklemediğiniz bir anda arıza verebilir ve telefon trafiğiniz kesilebilir. Böylece maddi ve manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Santralinizin bakımlarını ikitelli Karel servisi ‘nde yaptırabilirsiniz. Bize ulaşmak için çağrı merkezimizi arayın ve uzman ekibimiz santralinizin bakımlarını profesyonel ekipmanlarıyla yapsın.

İkitelli Karel servisi Eğitici

Birkaç santral programı öğrenmek isterseniz videomuzu izleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 29 Ortalama: 4]