istoç karel santral servisi
istoç karel santral servisi

İstoç Karel Santral Servisi

2007’den itibaren sürekli artan hizmet kalitesiyle İstoç bölgesinde çoğu firmanın tercihi olmuştur. Sertifika sahibi usta kadrosuyla her zaman siz müşterilerin çıkarlarını düşünmüş ve işeyişini her zaman o yönde sürdürmüştür. İstoç Karel Santral Servisi santral için sürekli gelişmekte olan parçaları firma içerisinde bulundurmuş ve ileride gelecek bütün yeniliklerin takibini yapmıştır.

İstoç Karel servisinin müşterilerine sağladığı hizmetler.

– Teknik ekibimizin sağladığı en önemli hizmet yerinde verilen teknik servis hizmetidir. Çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaştıktan sonra, uzman teknik ekibimiz sizlere en kısa süre içerisinde ulaşacaktır. Teknik servisimiz 2 saat içerisinde hizmet vermeyi garanti ederi

İstoç Karel santral servisi santral ürününüz de yapılacak olan tüm işlemlerde ve tüm parça değişiklerinde garanti vermeyi temin ediyor. Yapılan değişimden sonra yaşanacak her türlü sorun için eğer sorun değiştirilen parçadan dolayı ise ücretsiz olarak sonra giderme garantisi vermektedir .

İstoç Karel servisi ücretsiz olarak uzaktan destek hizmeti de vermektedir. Çağrı merkezinden bizlere ulaştığınızda ufak sorunlarınız için ücret ödemeden , uzaktan programlama sistemi açılır ve sorunlarınız kısa sürede çözülür.

İstoç Karel santral servisi İkitelli, Halkalı ve organize sanayi bölgelerinde en eski ve en kaliteli hizmeti siz müşterilerimize 2007 yılından beri vermektedir.

Eğer Telekom hatlarınız da sorun yaşıyorsanız İstoç yapı itibariyle hatlar ada başlarından gelmektedir. Ada başlarında ki ankastre kutudan hattınızın firmanıza sağlam ulaştığına emin olmalısınız . Eğer hatlarınız çalışmıyorsa bu bölgede kablosal bir arıza var demektir. Bu arızaya müdahale edebilmek için Telekom tarafından yetkili olmak gerekmektedir. Firmamız bu konuda yetkili olup Telekom çalışanlarıyla beraber ortak çalışma yürüterek sorununuzu en kısa sürede çözmeye çalışacaklardır.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 10 Ortalama: 5]