Kadıköy Karel Santral Servisi

Kadıköy bölgesinde 15 yıldır hizmet vermekte olan firmamız, 15 yıllık süre içerisinde bir çok müşteri edinmiştir. Bu süre içerisinde 15 yıldır her zaman Kadıköy Karel Santral Servisi olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız. Kadıköy bölgesinde ki kafe, atölye, fabrika, bürolar gibi tüm firmalara verdiğimiz hizmetler sürekli kayıt altındadır ve müşterilerimizin firmamız hakkında ki değerlendirmeleri yayınlanmakta ve sürekli önemsenmektedir. Eğer sizde hizmet almak istiyorsanız bu yazımızda Kadıköy Karel hizmetleri hakkında bilgi alabilir ve derhal servis çağırabilirsiniz. Telekomünikasyon sektöründe zirve yapmış firmamız size hizmet vermekten memnuniyet duyar.

kadıköy karel yetkili servis

Ofislerinizde kullandığınız Karel santrallarınız da çevresel sebepler dolayısı ile sorun yaşamanız olasıdır. Bu sorunlar çeşitli sebepler ile oluşmaktadır. Santralınızla ilgili sorunları 3 başlık halinde sayabiliriz.

Kadıköy Telefon Hattı Arızası

Telefon hattı arızaları hava koşullarıdan tutun binanızda ki tesisata kadar önem teşkil etmektedir. Şayet telefon hattınızı arıyor fakat ses duymuyorsanız öncelikle Kadıköy telekom arızayı arayarak arıza kaydı açtırmanızı tavsiye ederiz. Arıza kaydı akabinde ekipler yaklaşık 24 saat içerisinde telefon hattınızı kontrol etmek üzere telekom servisini yönlendirecektir. Telekomun arıza servisi ücretsizdir. Servis ekibi kontrole geldiğinde size bilgi verecektir. Telekom hattı arızalı ise geldiklerinde gerekli işlemleri yaparak hattınızı düzeltecek ve telefon hattınız arandığında çalmaya başlayacaktır. Şayet telekom arıza ekipleri telefon hattınızı kontrol ettikten sonra arıza olmadığını ve bina girişinde hattınızın çalıştığını belirttiyse diğer faktörleri kontrol etmek gerekir. Karel servisi hizmeti almak gerekebilir.

Kadıköy Karel Bina Tesisatı Onarımı

Telekom ekipleri binanıza geldi ve binanın girişine kadar hattınızı kontrol etti. Bahsettiğimiz gibi telekom hattınız hala çalmıyorsa bina tesisatınızda sorun var demektir ve bu telekom personelinin sorumluluğunda değildir. Bu durumda Kadıköy Karel santral servisini arayarak servis talebinde bulunmanız gerekir. Servis talebinin akabinde ekibimiz en hızlı şekilde sorunu çözmek için yola çıkacaktır. Servis ekibimiz binanızdaki tesisatı hemen kontrol etmeye başlayacak ve çözüm arayacaktır. Peki bina tesisat arızası nasıl çözülür ?

  • Bina girişinden yeni kablo çekerek.
  • Bina içerisinde kablonun koptuğu yeri bulup onararak.
  • Kısa devre olan bölgeyi bulup değiştirerek.
  • Eski kablo içerisinde ki yedeği kullanarak.

  • Servimiz sizin için en uygun maliyetli ve en kestirme çözümü sizin için tespit ederek sorununuzu çözüme ulaştıracaktır. Bina tesisatıyla çözülmeyen sorunlarınız için son çözüme diğer başlıkta görebilirsiniz.

    Kadıköy Karel Santral Anakart Tamiri

    Tesisat arızanız yoksa ise Karel santral anakartını kontrol etmek gerekecektir. Öncelikle kontrol edilmesi gereken elektrik arızası olup olmadığıdır. Şayet elektrik voltajından dolayı anakartınız hasar gördüyse servis ekibimiz tarafından teslim alınıp kontrol edilmesi gerekebilir. Fakat ciddi bir hasar yok ise gerekli yedek parçaları yanında bulunduran servisimiz santral anakartının onarımını yapacak ve telefon trafiğinizi tekrar düzenli hale getirecektir. Kadıköy Karel servis son derece profesyonel ekiplerden oluşmakta ve en kesin çözümü Kadıköy bölgesindeki Karel kullanıcılarına sunmaktadır.