Kadıköy karel santral servisi
Kadıköy karel santral servisi

Kadıköy Karel Santral Servisi

Kadıköy Karel Santral Servisi Kadıköy’ün bütün bölgelerine kesintisiz hizmet vermektedir. Anadolu yakasının her bölgelerine santral servis hizmeti vermekteyiz. Tüm servislerimiz (2) Yıl GarantilidirKadıköy Karel servisi tüm santral markalarına teknik servis hizmeti vermektedir.

Kadıköy Karel santral servisi

Santral bakımını her 3 ayda minimum bir defa maksimum iki defa yaptırmanız gerekmektedir. Santral bakımı haberleşmenizin kesilmemesi için çok önemlidir. Çünkü santralinizin durumu bakıma bağlıdır ve bakım yapılmış santraller arıza vermezler. Bakımı yapılmayan santral sürekli arıza verebileceği gibi haberleşme konusunda sıkıntılarda çıkaracaktır.

Santralinizin ses kalitesinide önemli ölçüde etkileyen bakımlar bu hususta çok önemlidir. Santralinizin kesintisiz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız rutin kontrollerin mutlaka yapılmış olması gerekir. Kontrollerden bazıları şunlardır.

a) Anakart kontrolü

b) Kablolama kontrolü

c) Sigorta kontrolü

d) Güç kaynağı kontrolü

2) Kadıköy Karel santral tamiri

Santral tamiri tecrübe gerektiren bir işlem olduğundan bünyemizde çalışan uzman teknik servis ekibimiz  Anadolu yakasında bulunan tüm semtlere mservis hizmeti sağlamaktadır. Santral servisi çağırmadan önce santralinizin durumunu mutlaka kontrol etmelisiniz. Sık sık basit hatalardan dolayı santrallerin çalışmadığı görülür.

  • a) Fişi çekilmiş santral: Birkaç sebepten dolayı fişi çekilmiş santraller elektrik almayacağından dolayı santral kapanır ve doğal oalrak hiçbir telefondan ses alamazsınız.
  • b) Kablo kopması: Santraller tecrübesiz ve işi bilmeyen ekipler tarafından kurulduğunda iyi planlaması yapılmadığı için masaya yakın ve ayağın temas ettiği yerlere kuruluyor. Masaya yakın olan kişinin ayakla temasından sonra kablo kopmaları ve tahribatı yaşanıyor bu yüzden mutlaka dikkatli ve düzenli bir kurulum yapılması gerekir.
  • c)Sigorta patlaması: Çok sık yaşanan elektrik kesintilerinde sigorta patlamaları en çok yaşanılan sorunlardır. Bu sorunun önüne geçmek içn santralinizin bakımlarını yaptırmalı ve kesintisiz güç kaynağı bağlamalısınız.

3) Kadıköy Karel Santral Servisi Santral montajı ve sökülmesi

İşyerinizi değiştirdiğiniz zaman veya bir odadan diğer bir odaya taşıma işlemi yapılacağı zaman santralinizi taktıracağınız zaman çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Santral montajı yapılacak yerin iyi belirlenmesi ve projesinin hazırlanması uzman bir ekip tarafından yapılması çok önemlidir. Mutlaka işinin ehli kişilerden hizmet alın ve yetkisiz servisleri çağırmayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 10 Ortalama: 5]