Merter Karel Santral Servisi
Merter Karel Santral Servisi

Merter Karel Santral Servisi

Müşterilerimize en kaliteli hizmetleri hızlı bir şekilde sunarak ve sektöründe lider teknik ekiplerle zamanında ve yerinde tamir işlerini yapmakta olup uygun ücretlendirme garantisi ile müşterilerimize sunmaktadır. 2001 yılında hizmet vermeye başlayan Merter Karel Santral Servisi 8 elemandan oluşarak İstanbul’un her bölgelerine teknik servis hizmeti sağlamış ve hala hizmet vermeye devam etmektedir.

Bakım-Onarım

Santral ile akıla gelen bütün destekleri birebir sağlamakta olan firmamızın tavsiyesi olarak santrallerinizi bakımını ve arızalarını aksatmadan tam zamanında yapılması adına hatırlatma servisimize kayıt olduğunuz da santral bakımı yaklaştığında otomatik olarak sizlere hatırlatmaktayız. Santral Servisi olarak siz değerli müşterilerimize santral bakımınızı yılda en az 5 kere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz .

Merter Karel Servisi ücreti

Santral Servisi olarak her model ve markada siz değerli müşterilerimize bakım, onarım ve servis hizmetlerini işlerinde profesyonel ekipmanlar kullanarak arızayı kısa zaman da çözüme ulaştırmaktayız. Merter Karel Servisi olarak firmamız tarafından yapılan santral bakım, onarım, tamir, değişim, satış, konsinye firmamızın garantisi altındadır. Firmamız garantili ürünlerde sizlerden kesinlikle tekrar ücret almamaktadır.

Merter Karel Santral servisi olarak eski 2.  santrallerinizi değerlendirerek bize verebilir ve ufak fiyat farklarıyla yeni santral alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 2 Ortalama: 5]