Şişli Karel santral servisi
Şişli Karel santral servisi

Şişli Karel Santral Servisi

Şişli Karel Santral Servisi bölgesinde çok uzun zamandır kalite hizmet vermektedir. Her zaman müşterilerinin çıkarlarını düşünen ekonomik olarak tasarruf etmesini sağlayan sektörün önde gelen firmalardan birtanesidir.

Şişli karel santral servisinde alabileceğiniz birçok hizmet vardır. Santral arızalarınız, telefon arızalarınız, kablosal arızalar, tesisat arızaları bunlara dahildir. Bu hizmetlerimizden yararlanmak adına çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Şişli Karel santral servisfirması olarak bakım, tamir, montaj gibi ihtiyaçlarınızda bizden teknik anlamda hem bilgi hem de hizmet talep edebilirsiniz. Şişli’ye bağlı tüm cadde, sokak ve semtlerinde uzman ekibi ile mükemmel işler çıkarmaya devam ediyoruz. 7/24 firmamızı arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Santral Arama yapmama sorunu

Bu sorunun bir sürü sebebi olabilir net olarak arıza kaynağının bulunması için önce Türk telekom ile görüşmeli ve hattınızın binaya gelip gelmediğini kontrol ettirmelisiniz . Hattınız binaya gelmiyorsa ekibimiz sizin adınıza Türk Telekom ile görüşme yaparak sizi bir yükten kurtaracaktır her koşulda Şişli Karel santral servisi firmamızdan hizmet talebi gereklidir.  Diğer sorunlar ise santralinizin anakart dış hat girişlerinde sorun olmasıdır. Santralinizin programlarında bir çakışma olabilir, eğer 2 birbirine çakışan program var ise bu tarz problemlerin yaşanması muhtemeldir. Santralinizin içi toz ve kirden kapanmış olabilir ve çok ısınıyor olabilir ya da santralinize bir şekilde su teması olmuş olabilir.  Sizin yapabileceğiniz durum ise iç ünitede olan 2 adet filtreyi çıkarıp suyun altında bir güzel yıkayınız kuruduktan sonra yerine takabilirsiniz. Bu gibi bir durumda yapabileceğiniz sadece tinerli bir fırça ile santralinizi silmektir.

Santralin bir anda kapanması sorunu

Santraliniz bir anda kapandıysa ve açılmıyorsa açtıktan sonrada tekrar belirli bir süre içerisinde kapanıyorsa büyük ihtimalle santralinizin anakartında sorun var demektir. Eğer anakartınıza bir şekilde su teması ve ya toz birikmesi, aşırı ısınma ve yıpranma olduysa bu çok normaldir. Yapabileceğiniz tek şey Şişli Karel servisini arayarak servis talebinde bulunmaktır. Çağrı merkezi personelimiz arıza için derhal size bir ekip yönlendirecektir.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 6 Ortalama: 5]