Sultanbeyli Karel Santral Servisi

Telekom hattı arızası durumunda ya da adaptör arızaları gibi pek çok arıza durumunda Sultanbeyli Karel santral servisi en kısa sürede çözüm üretmektedir. Arıza kaydının üretilmesinden sonra 2 saat gibi kısa bir sürede dahi anında müdahale yapılmaktadır. Uzun yıllardır bu alanda uzanmalaşmış ekibimiz ile sorunlara anında ve yerinde müdahale üretilmektedir.

karel yetkili servis numarası
 • Ofis tesisatında karşılaşılan arızalar,
 • Santral ana kart ile ilgi arızalar,
 • Yüksek voltajdan kaynaklı arızalar,
 • Gibi pek çok problemde en kısa sürede çözüm üretilmektedir.
 • Sultanbeyli Karel Telekom Altyapı Hizmeti

  Karel santral kurulumu konusunda en kaliteli hizmeti sunan ekibimiz kurulum ve montaj çalışmalarını da en kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir. Bu konuda firmamızdan size en uygun özelliklere sahip ürünü alarak da yardım isteyebilirsiniz. Aldığınız ürünün kurulumu sonrasında size verilen garantiler ile rahat kullanım sağlamış olursunuz. Bu esnada daha önce kullanılan santralin taşınmasında da hiçbir problem ile karşılaşılmaz.

  Sultanbeyli Karel servisi santral arızalarında da kalıcı çözümler üretmektedir. 1 saat gibi kısa bir süre içinde dahi bulunduğunuz bölgeye ulaşabilir. Telefon hatlarında oluşan arızların müşterilerimizi içinde bulundurduğu zor durumdan kurtarmak için hızlı hizmet veririz. Bu konuda sizlerin maddi olarak ya da itibar olarak bir kayıp yaşamamanızı sağlarız.

  Sultanbeyli İnternet Arıza Çözümleri

  İnternet arızaları da iş hayatında karşılaşılan en büyük problemlerin başında gelmektedir. Sıklıkla karşılaşılan bu problem çalışma potansiyelini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Olası bir internet kesintisi adeta bir kriz ortamına neden olmaktadır. Bu bakımdan ekibimiz internet arızalarına en kısa sürede müdahale etmektedir. Altyapıdan kaynaklanan her problem için ekibimizden destek almanız sorunları anında çözüme kavuşturacaktır.

  Yapısal kablolama gibi durumlarda da Sultanbeyli Karel servisi 2 saat içerisinde hizmet vermektedir. Kablo altyapısı internet ulaşımı ve telefon santrali için olmazsa olmazlar arsında yer alır. Yeni taşınan ofiste mevcut altyapı bulunmaması halinde ekibimiz kurulumları gerçekleştirebilmektedir. Böyle bir durumda bir ömür kullanılacak kalitede altyapı hizmeti verilmektedir. Ayrıca ekibimiz hali hazırda bulunan alt yapı problemlerini de aynı kalitede çözüme kavuşturmaktadır. Kablolama ve sorunlar ile ilgili tecrübeli ekibimizi kaliteli hizmet sunarak sorunsuz kullanım sağlamaktadır.