Ümraniye Karel Santral Servisi

Ümraniye bölge firmalarından sorumlu Ümraniye Karel santral servisi firmamız uzun senelerdir Ümraniye bölgesinde Karel markasına hizmet vermektedir. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktayız.

umraniye karel yetkili servis numarası

Ümraniye Karel IP Santral

Ümraniye bölgesinde olmayan farklı bölgelerdeki ofislerinize kolayca ulaşmak için Karel'in IP santral çözümleri mevcuttur. Ümraniye Karel santral servisi İp santral çözümleri ile ofisleriniz farklı illerde bile olsa tek tuşlama ile aynı yerdeymiş gibi konuşma gerçekleştirebileceksiniz. Ofislerinizde sadece internet olması yeterli. IP santral geleceğin teknolojisi ile kablolama ile uğraşmadan santral kurulumu gerçekleşsin ve iletişimizi sağlayın.

Ümraniye Karel Santral Arıza Çözümleri

Ümraniye semtinde altyapı eksik ve eski olduğundan dolayı telefon ve haberleşme cihazlarında sıklıkla sorun yaşanabilmektedir. Firma olarak hedefimiz bu arızalara en kısa sürede müdahale edip hattınızı eski haline getirebilmektir. Yaşadığınız sorunlar bir çok nedenle oluşabilmektedir. Bu yüzden daha önce Ümraniye karel servisini çağırmadan, santralınızın elektrik durumuna bakmalı ve santral aktif durumdamı kontrol etmelisiniz.

Ümraniye Karel Servis Arıza Kaydı ve Müdahele

Ümraniye Karel santral servisi, servis hattını aramanız durumunda, anında servis kaydınızı açmaya başlayacaktır.Servis kaydı için adres ve firma bilgilerinizi edindikten sonra size ekibimizin ne zaman ulaşacağı hakkında bilgi verecektir. Maksimum 2 saat içerisinde Ümraniye Karel servisi sizi ofisinizde ziyaret edecektir.

Ümraniye Karel servisinin verdiği tüm hizmetler garantilidir. Servis hizmeti aldıktan sonra herhangi bir sorun yaşamanız durumunda tekrar servis hattımızı arayınız. Size tekrar ücretsiz servis yönlendirilecektir.