Ümraniye karel santral servisi atölyesi
Ümraniye karel santral servisi atölyesi

Ümraniye Karel Santral Servisi

Marmara denizine kıyısı olan ve Anadolu Yakasına bağlı olan ilçe olan Ümraniye ilçesi aynı zamanda İstanbul ilinin en büyük ilçelerinden birtanesidir. Son zamanlardaki gelişimi ve işyerlerinin artışı ön plana alınarak Ümraniye ilçesinin haberleşme ihtiyacına göre vermiş olduğumuz Ümraniye Karel Santral Servisi servislerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize sektöründe en iyi santral hizmetini vermekteyiz.

Gelecekte santral arızası ve sorunları yaşamamak adına mutlaka Ümraniye Karel Santral servisi’mizi tercih edin.

Ümraniye ilçesinin holding ve iş merkezlerinin artışına paralel olarak artan santral sayıları adına Ümraniye Karel servisi olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel santral hizmetini vermekteyiz.

Ümraniye Karel Santral servisi olarak Ümraniye veya yakın bölgede bulunan, ofisi ve teknik servis atölyesi dahi bulunmayan santral servislerine kesinlikle itibar etmeyiniz. Sorunlarınız çözülmeyeceği gibi cihazınızın garanti dışı kalacağınıda unutmayınız .Firmamız santraliniz için her türlü parça ve hizmeti sağlamakta ve bu işlemleri garanti kapsamı içerisinde yapabilmektedir.

Ümraniye Karel santral servisi çalışanlarımız santral bakımlarınızda kullandığı ekipmanlar son derece teknolojik ve cihazlarınızda herhangi bir soruna sebebiyet vermeyecek şekilde tasarlanmış cihazlardır.

Ümraniye Karel santral Servisi

Ümraniye Karel servisimizden almış olduğunuz her türlü hizmet 1 yıl ürünler ise 2 yıl garantili ve orijinal ürünlerdir.

Firmamız olarak siz değerli müşterilerimize hizmet kalitemizi artırabilmek adına sürekli çıtayı yükseltmekte ve hizmet kalitemizi artırma çabasındayız. Ümraniye bölgesinin 18 senedir bütün haberleşme sorunlarına çözüm üretmiş olan firmamız, bu zamana kadar hiçbir müşterisini mağdur etmemiştir.

Ümraniye Karel santral servisi ‘nin verdiği hizmetler içerisinde parça arızalarına çözümlerde mevcuttur. Örneğin adaptör arızanız var ise firmamız buna anında çözüm üretecektir. Servis talebinde bulunmadan önce santralinizi kontrol ediniz. Santralinizden yanık kokusu geliyorsa derhal fişini çekin ve teknik servis talebinde bulunun. Yüksek ihtimalle santralinizin bir parçası arızalandı ve yanık kokusu bu yüzden gelmektedir. Bu tarz durumlarda santrale giden akımı derhal kesmek en mantıklı olan harekettir. Çünkü yanmış olan santrale sürekli akım gitmeye devam ederse çok ciddi sorunlara yok açabilir.

Sizlerde Ümraniye Karel servisinin sizlere sunduğu hizmetlerden faydalanmak için bizlere çağrı merkezimizden ulaşın.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook
Twitter
Google Plus
Youtube

Bu yazıyı oylayın!
[Bütün Oylar: 3 Ortalama: 5]