Güngören Karel Santral Servisi

Karel Santral bakım ve onarım işleri arıza yaşanmaması ve sorun görülmemesi adına çok önemlidir. Bakımları yapılmamış tüm elektronik cihazlar gibi santral ürünleride arıza yapmaya meyillidir. Güngören bölgesinde yaşanabilecek tüm arızalar Güngören Karel santral servisi sorumluluğu altındadır. Firmamız bünyesinde bulunan eğitimli personelleri ile 1999 yılından itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Güngören Karel servisi uzun yıllardır santral onarım hizmetlerinde güvenilir hizmet sağlıyor. tüm telekomunikasyon ürünlerinizin servisi ile ürünlerinizin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Santralınız arızalandığında veya yüksek güç altında çalıştığında telefon hatlarınız risk altındadır. Telefon ile hizmet veren firmalar için haberleşme ürünlerinde zamanında onarım bir zorunluluktur. Uzman teknisyenlerimiz, tüm marka ve modellerdeki çeşitli santral ürünleri üzerinde çalışma eğitimine sahiptir.

 güngören karel servis iletişim

Güngören Karel Santral Arızaları

Karel santral arızaları Güngören'de bulunan müşterilerimize oldukça büyük sorunlar yaşatmış, maddi ve manevi kayıplara uğratmıştır. Özellikle telefon hattı kesintileri ve internet kopmaları gibi sorunlarda pek çok arızanın sebebi Karel santral ürünleri çıkmaktadır. Çoğu müşterimiz periyodik bakımlarını aksattığından dolayı bu tarz kesintiler yaşamıştır. Peki bu santral arızalarının çözümleri nasıldır ve yaşanabilecek sorunlar nelerdir göz atalım.

Güngören Santral Arızaları Nelerdir?

Bakımsız Karel santral ürünlerinde yaşanabilecek bir çok sorun mevcuttur. Güngören Karel servisi tecrübelerine dayanarak bu arızaları 3 ana maddede toplayabiliriz. Daha sonra bu arızaların çözümlerini değerlendireceğiz.

 • Splitter Arızası
 • Adaptör Arızası
 • Santral Anakartı
 • Santral Splitter Arızası Çözümü

  Splitterlar voltaj geldiğindinde kolayca arıza yapabilecek ürünlerdir. Hatlarınızda akım koruması yok ise telekom alt yapısından gelecek ufak bir voltaj splitter kutusunu yakabilir ve hem internet hemde telefon hattınızda kesinti yapabilir. Splitter arızası çözümü kutunun değişmesidir. Bu kutuların tamiri mümkün değildir.

  Güngören Karel Adaptör Arızası Çözümü

  Karel santral adaptörünüzden yanık kokusu, duman duyuyorsanız veya kutuda erime ve siyahlama var ise derhal fişini çekerek Karel servis talebinde bulunun. Bu tip arızalar çok ciddi maliyetlere sebep olabilmektedir. Adaptör arızasının çözümü değişim yapılmasıdır, yanmış adaptörlerin tamir edilmesi ve tekrar kullanılması tehlikelidir.

  Santral Ana Kartı

  Santralınızda anakartı kısa devre mevcut ise tüm santral sisteminiz arızaya geçer. Hiç bir dahili ve harici hatlarınız çalışmaz ve tüm telefon trafiğiniz kesintiye uğrayacaktır. Kısa devre arızasının çözümü kartın tamir edilmesi ile giderilir.

  Güngören'de Karel Santral Onarımı

  Güngören'in eski ve arızalı tesisatı santralınızı zorlar. Santral sisteminizin düzgün çalıştığından emin olmak için yılda bir kez kontrol ettirmelisiniz. Daha hızlı iletişim ve kesintisiz haberleşme, iyi tasarlanmış bir santral sisteminin iki avantajıdır. Santral sisteminiz düzenli olarak bakım edilirse daha uzun süre dayanır ve daha iyi çalışır. Bir sorun Güngören Karel santral servisi ekibimiz müdahele edecektir.

  Hangi Markaları Tamir Ediyoruz?

  Güngören Karel Santral servisi tüm Karel haberleşme üzerinde çalışır ve teknik destek sağlar, ancak santral ürünlerinde tüm marka ve modellerde personelimiz hizmet vermek üzere eğitilmiştir. Markadan (veya sorundan) bağımsız olarak, tüm telekom hat onarım işlemleri ve santral arızalarına %100 kesin çözüm garantili vermekteyiz.

  Güngören Karel Servisi Nerededir?

   gungoren karel ofisi

  Güngören sanayi bölgesinde bulunan servis ekibimize çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. 1 saat içerisinde teknik servis hizmeti sağlanır ve sorunlarınız anında çözüme ulaştırılır. Karel servis Güngören iletişim bilgileri;

 • Adres: Sanayi, Kale Sk. No:27, 34165 Güngören/İstanbul
 • Telefon: 0212 210 1 210
 • Fax: 0212 210 1 211
 • Web: www.karelservisi.net/gungoren-karel-santral-servisi.html
 • Email: gungoren@karelservisi.net