İkitelli Karel Santral Servisi

Telefon şirketiniz için çok önemli bir noktadır. Santralinizin bakımlarını yaptırmazsanız, santraliniz beklemediğiniz bir anda arıza verebilir ve telefon trafiğiniz kesilebilir. Böylece maddi ve manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Santralinizin bakımlarını İkitelli Karel santral servisi ‘nde yaptırabilirsiniz. Bize ulaşmak için çağrı merkezimizi arayın ve uzman ekibimiz santralinizin bakımlarını profesyonel ekipmanlarıyla yapsın.

ikitelli karel yetkili servis numarası

İkitelli Karel Santral Teknik Desteği

İkitelli Karel santral servisi İkitelli organize sanayi bölgesinde son dereceli kaliteli hizmet veren ve her zaman müşterinin çıkarlarını düşünen bir firmadır. Santral kutunuzun arızalarına 2 saat gibi çok kısa bir süre içinde teknik servis gönderen şirketimiz, firma içerisinde mutlaka alanında uzmanlaşmış personeller barındırmaktadır. Her zaman müşteriye güler yüzlü ve hoşgörülü yaklaşan firmamız yaşadığınız problemi mutlaka çözüme ulaştıracaktır.Değerli müşterilerimiz santral markanız Karel olmayabilir biz İkitelli Karel servisi olarak bütün santral markalarına hizmet vermekteyiz ve bütün yedek parçalarını bünyemizde bulundurmaktayız. Eğer farklı bir santral kullanıyorsanız yinede İkitelli Karel santral servisi ‘ni aramaktan çekinmeyiniz. 2 saat süresince firmanıza teknik servis hizmeti veriyoruz.

İkitelli Karel Servisi Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini İkitelli Karel servisi yılların vermiş olduğu güven ve tecrübe sayesinde sektöründe lider olmuştur. Bünyesinde profesyonel çalışma ekibi yer almaktadır. Tüm personeller sertifika dahilinde çalışmaktadır. Müşterisinin daima yanında olan İkitelli Karel santral servisi hizmetleri planlı ve programlı çalışma sistemiyle müşterilerini bu zamana kadar memnun etmiştir. Satın aldığınız ürülerin garanti kağıtları ve fatura örneği firmamız tarafından kayıt altına alınır ve herhangi bir sorun yaşadığınızda kontrol edilir. Böylece faturanızı kaybetmiş olsanız bile garanti servisinden yararlanabilirsiniz ve arızanız orjinal yedek parçalar ile çözümlenmiş olur.

İkitelli Karel Servisi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

  • İkitelli bölgesinde ne kadar sürede hizmet veriyorsunuz?
  • Cevap: İkitelli Karel servisi en geç 45 dakika içerisinde teknik destek hizmeti vermektedir.
  • İkitelli Organize Sanayi bölgesinde hizmet veriyor musunuz?
  • Cevap: Karel Servis hizmetimiz Başakşehir dahil tüm bölgeye kesintisiz servis sağlamaktadır.
  • Karel Santral bulunan ofisimizi İkitelli'de başka bir ofise taşıdık. Kurulum Hizmeti mevcutmudur?
  • Cevap: İkitelli'de ki tüm ofislere kurulum hizmetimiz mevcuttur.
  • Uzaktan yardım edebiliyor musunuz. İkitelli'de olmayan ofisimiz içinde hizmet varmıdır?
  • Cevap: Tüm İstanbul içerisinde anında teknik servis hizmetimiz mevcuttur.