Şişli Karel Santral Servisi

Avrupa yakasının en eski semtlerinden olan Şişli'de firmamız en eski firmalardan biridir. 1996 yılından itibaren bölgede tüm Karel Santral servisi hizmetlerinde firmalarımıza ve çeşitli kuruluşlara yetkili servis hizmeti vermekteyiz. Şişli bölge itibari ile eski bir ilçemiz olduğundan dolayı birçok altyapısal elektrik ve telekom sorunları yaşanabilmektedir.

 şişli karel yetkili servis numarası

Şişli Karel servis ekibimiz yaşayabileceğiniz tüm sorunlar adına en kısa süre içerisinde hizmet vermektedir. Telekom altyapısı, elektrik altyapısı, internet kablolama ve aktifleştirme işlemleri için firmamız en hızlı hizmeti vermektedir. En uygun fiyatlı hizmeti araştırırken size en yakın olan bayiyi tercih etmeniz en önemli kıstasdır.

Yaşadığınız sorunları ele aldığımızda burada tespit edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Örneğin; Karel santral anakartınızda mı yoksa kablo, bağlantı, yazılımsal sorunlar gibi birçok sebep sorun yaşamanıza sebep olabilmektedir. Bu sorunların tespiti için Şişli Karel santral servisi telefon ile irtibata geçmeniz durumunda, uzaktan sorununuzu tespit etmeye çalışacaktır ve buna göre ihtiyacınız olan ekip ve ekipmanlar ile servis ekibini yönlendirecektir. Çağrı merkezimiz Şişli için tüm gün hizmete açıktır.

Şişli Karel Santral Teknik Servisi

Şişli Santral teknik servisimiz internet, telefon ve altyapı sorunlarını tespit etmek için sizi ofisinizde ziyaret edecektir. Şişli Karel servisi fiyatlandırma politikasına uyarak tespit edilen arıza ve çözümlere göre size fiyat teklifi verecektir. Bu durumda sürpriz fiyatlar ile karşılaşmayacak ve ne ödemeniz gerektiğini bileceksiniz. Yapılan tüm işlemlerin 1 sene boyunca garanti altında olduğunu unutmayınız. Servis ekibimiz yapılan işlemi size servis formu ile belgelendirerek teslim edecektir.