Kadıköy Karel Servis

Kadıköy Karel servis, Kadıköy bölgesinde uzun senelerdir hizmet sağlamaktadır. Garantili servis güvencesi ile tüm işlemleri sağlam ve uzun süre kullanabilir şekilde halleden servis hizmeti sebebiyle Karel servis Kadıköy bölgesinde firmaların tercih sebebi olmuştur. Peki Kadıköy Karel teknik servis, hangi servis hizmetlerini kapsamaktadır?

 • Santral arıza çözümleri,
 • Kadıköy Karel santral kurulum hizmeti,
 • Altyapı çalışmaları,
 • İnternet arızaları,
 • Ofis içi tesisat ve aktifleştirme hizmetleri,
 • Telefon hattı çözümleri.
 • kadıköy karel servis

  Karel Servis Kadıköy Arıza Çözümleri

  Kadıköy bölgesi elektrik altyapısı itibariyle çok eskidir. Bu sebeple elektrik kısa devre, yüksek voltaj, anlık elektrik gidip gelmesi gibi sorunlar çok yaşanmaktadır. Bu yaşanan olumsuz durumlar sebebiyle Karel santral ürünleri arıza verebilmektedir. Santral üzerinde sabit yanan ışık veya yanık kokusu, kömürleşme gibi durumlar görünüyor ve duyuluyorsa mutlaka Kadıköy Karel servis ekibi ile iletişime geçerek servis talebinde bulunmalısınız. Bu durumlarda cihazınızda çok daha ağır arızalar görünebilir ve yüksek maliyetli arızalara sebep olabilir.

  Değerli müşterilerimiz, arıza ne olursa olsun firmamız en uygun fiyatlı çözümleri size sağlamayı taahüt eder. Hizmet ne olursa olsun, servis, satış, yedek parça gibi her türlü işlemde Kadıköy Karel servis en uygun fiyat garantisi vermektedir.

  Kadıköy Karel Teknik Servis Kurulum

  Kadıköy bölgesindeki ofisiniz için santral dağıtım hizmeti almak istiyorsanız Kadıköy Karel Servis kurulum hizmetini tercih edebilirsiniz. Uzman ekipler keşif hizmeti vererek hızlı bir şekilde bütçenize ve ofisinize en uygun santralın montajını yapacak ve kesintisiz iletişime kavuşacaksınız.

  Karel Servis İnternet Arıza Çözümleri

  İnternet arızaları altyapısı eski olan bölgelerde sıklıkla yaşanan ve ciddi sorunlara sebep olabilecek arızalardandır. İnternet hattınız öncelikle Karel santral cihazın içine bağlantısı yapılır daha sonra internet modeme gönderilir. Bu yüzden profesyonel Karel Servis Kadıköy ile iletişime geçip, hattınızı santral içerisinden kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

  Kadıköy Karel Santral Servisi Adresi

  Kadıköy Karel Servis ekibi Caferağa, Sakız Gülü Sk. No:24-5, Posta Kodu: 34710 Kadıköy/İstanbul adresinde yer almaktadır. Aynı gün içerisinde servis hizmeti sağlamaktadır. Yaşadığınız sorunlar için servis talebinde bulunabilirsiniz.

  Karel Servis Hakkında Sıkça Sorular Sorular

  Servis hizmetini ne kadar sürede sağlıyorsunuz ?

 • Kadıköy Karel Servis hizmetini en geç 2 saat içerisinde sağlamaktadır.
 • Yapılan işlemlere garanti veriyor musunuz?

 • Servis tarafından satılan tüm ürünlere 2 sene, ikinci el ürünler için 6 ay, verilen servis hizmeti için 2 hafta garanti verilmektedir. Yaşadığınız herhangi bir sorun için Karel Servis Kadıköy ile iletişime geçmeniz yeterlidir.